splitter PLC 1x4 SC/APC ABS

FNSCAPC1X4ABSBPLCS

Zastosowanie

- w telekomunikacji
- sieciach telewizji kablowej
- systemach teletransmisynych
- w systemach FTTH

Typ włókna

G.657A1

Tłumienność (dB)

7,1-7,3

Opis

Splittery optyczne FIBRA.NET to pasywne urządzenia pozwalające podzielić moc optyczną z jednego na wiele włókien. Wykonane są w technologi planarnej PLC (ang. Planar Wave Circuit). Olbrzymią zaletą tej technologi jest bardzo precyzyjny, symetryczny podział mocy optycznej, bardzo dobre parametry tłumiennościowe oraz bardzo wysoka stabilność w szerokim zakresie temperatur pracy.

Cechy produktu

rodzaj włókna ITU G.657A1
stabilność parametrów pracy
wysoka jakość wykonania
precyzyjny symetryczny podział mocy

Specyfikacja produktu

Zastosowanie

- w telekomunikacji
- sieciach telewizji kablowej
- systemach teletransmisynych
- w systemach FTTH

Długość fali (nm)

1260-1650

Typ włókna

G.657A1

Tłumienność (dB)

7,1-7,3

Równomierność tłumienności (dB)

0,6

Tłumienność odbicia (dB)

55

Strata uzależniona od polaryzacji (dB)

0,2

Charakterystyka kierunkowa (dB)

55

Strata uzależniona od długości fali (dB)

0,3

Stabilność temperaturowa (-40 ~ 85 °C)(dB)

0,4

Temperatura przechowywania i pracy (°C)

-40 ~ 85

Wymiary obudowy (mm) (szer./wys./gł)

80/10/100